پرسش های متداول

1آیا افزودن ویتامین A و D به شیر تاثیر نامطلوب بر آن می گذارد ؟
خیر ، شیر منبع غنی از کلسیم است بنابراین افزودن ویتامین A و D علاوه بر غنی شدن شیر ، هیچگونه تاثیر نامطلوبی در اجزای ترکیبی دیگر آن ندارد و به جذب بهتر کلسیم نیز کمک می ماید
2آیا افزودن ویتامین A و D به شیر تاثیر نامطلوب بر آن می گذارد ؟
خیر ، شیر منبع غنی از کلسیم است بنابراین افزودن ویتامین A و D علاوه بر غنی شدن شیر ، هیچگونه تاثیر نامطلوبی در اجزای ترکیبی دیگر آن ندارد و به جذب بهتر کلسیم نیز کمک می ماید .
3شیرهای غنی شده با چه موادی غنی می شوند و مصرف آنها بیشتر به چه افرادی توصیه می شود ؟
معمولاً شیر با ویتامین D ، ویتامین A ، ویتامینهای گروه B و آهن غنی می شود که مصرف آنها برای بدن لازم است . تمام افراد می توانند از شیرهای غنی شده استفاده کنند اما شیرهای غنی شده با ویتامین D بیشتر به افرادی توصیه می شود که در شهرهای آلوده زندگی یا عوامل دیگری مانع رسیدن نور خورشید به آنها می شود . چنین افرادی با استفاده از شیرهای غنی شده می توانند دیگر ویتامینهای مورد نیاز بدن خود را نیز تامین کنند .
4در هرم استاندارد غذایی مصرف چند گروه از مواد غذایی تاکید شده است ؟
بر 5 گروه مواد غذایی که شامل شیر و فرآورده های آن (2تا4 واحد) ، گوشت و جانشینهای آن (2تا3واحد) ، میوه ها و سبزیها (3تا5واحد) ، نان و غلات (6تا 11 واحد) ، چربی و شیرینی به مقدار کم. در هرم های جدید غذایی در اروپا و امریکا چربی و شیرینی از هرم غذایی حذف شده و دلیل آن دریافت کافی این گروه از گروه های غذایی ذکر شده است .

شكايات

1برای شکایت در مورد تخلفاتی که در فروش شیر و فرآورده های آن وجود دارد چه اقدامی می توان انجام داد ؟

شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی دارای گواهینامه بین المللی ایزو 10002 در زمینه مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان بوده و شما می توانید با مراجعه به پوستر روبرو، با روند رسیدگی و کانالهای ارتباطی در زمینه شکایات و پیشنهادات بیشتر آشنا شوید .

ارتباط با مدیر عامل